Mamy 40 letnie doświadczenie w dziedzinie rolnictwa, upraw i rozwoju tej branży. Ukończyłem  Wydział Agronomii Instytutu Rolniczego. Otrzymałem dyplom uprawniający mnie do pracy w tym wyjątkowym kierunku pielęgnacji ochrony i rozwoju w kolorowym świecie roślin, jestem z tego dumny i czerpie z tej pracy wiele satysfakcji. 

Świat żywych roślin warzyw potrafi docenić moje wysiłek i odwdzięczyć się pięknymi kolorami kwiatów czy zdrowymi naturalnymi warzywami o owocami. Postanowiłem dzielić się  swoją pasją i radością z innymi stwarzając firmę Vestech. 
Zmiany klimatyczne, ulewy,grad,  zanieczyszczenie środowiska, kwaśne deszcze skłoniły nas do stworzenia linii produkcyjnej tuneli z poliwęglanu VestAgro nasze szklarnie stwarzają idealne  i bezpieczne warunki do pielęgnacji i prawidłowego rozwoju roślin. 

Nasze produkty są wstanie dać radość małym pasjonatom  świeżych zdrowych warzyw i owoców jak i osobom które uprawę warzyw, kwiatów i owoców uczynili sposobem na życie. 

W naszej ofercie posiadamy małe przydomowe szklarnie od 4 m² wyprodukowanych z profili metalowych, ale możemy również postawić szklarnie wielometrażowe po kilka set metrów kwadratowych wykonanych z lekkich konstrukcji metalowych (LSTK). 

Nasze produkty VestAgro cieszą się dużym zainteresowaniem wiele osób w krótkim czasie doceniło wysoką jakość naszych szklarni kupując nasze produkty. Szeroki  wachlarz naszych produktów pozwala każdemu klientowi znaleźć u nas coś dla siebie, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy zakupione szklarnie osobiście chętnie służymy radą w kwestii montażu posiadamy doświadczenie ekipy które odpowiedzą na każde pytanie. 

Całą czas rozwijamy naszą firmę żeby dotrzeć do większej liczby klientów,  duże zainteresowanie naszymi produktami na naszym rynku i chęć zakupu  szklarni na innych rynkach europejskich, skandynawskich i nie tylko skłoniła nas do promowania naszej firmy i sprzedaży przez Alibaba, EBay, Amazon . Szukamy nowych solidny dzielących naszą pasję partnerów do współpracy  na dobrych warunkach nie tylko w Polsce, Europie, a jesteśmy otwarci na rozmowę i współpracę na każdym rynku. Gwarantujemy produkty  wysokiej jakości dobrze zabezpieczone powłoką cynku przed korozją i najniższej cenie. Tak  robimy od wielu lat w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Dania, Estonia, Litwa, Łotwa, Ukraina, Polska. 

Oprócz szklarnie w wybranym naszym kierunku biznesowym ogrodniczym produkujemy i oferujemy naszym Klientom jeszcze: sauny beczki, płyty z  poliwęglanu, domki szkieletowo- modułowe letniskowe z drewna. Na stale szukamy handlowców, dealerów, dystrybutorów  zagranicznych do sprzedaży naszych towarów. Umowy, warunki do uzgodnienia  Zapraszamy do zakupów i współpracy !!! Pozdrawiamy, grupa Vestech!