Schowek
Dodaj do schowka
0
Koszyk

Szklarnie z poliwęglanu / Szklarnia ogrodowa

Sortuj według:
popularności od najtańszych od najdroższych po nazwie

Tunele z poliwęglanu

Dlaczego my?

Zalety szklarni z poliwęglanu

Poliwęglan to innowacyjny polimer, stanowiący alternatywę dla folii szklarniowej i szkła. Jest lekki, trwały, elastyczny - znacznie lżejszy niż szkło - i ma przepuszczalność światła do 92%. Ze względu na swoją elastyczność jest idealnym materiałem do szklarni, cieplarni i szklarni z zaokrąglonym dachem. Ponadto poliwęglan charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony przed promieniami UV. Jest całkowicie nietoksyczny, ma długą żywotność wynoszącą co najmniej 15 lat i jest łatwy w montażu. Przydatne informacje:

  • Podstawą naszych szklarni z poliwęglanu jest niezawodna stalowa rama;
  • Dach w kształcie łuku nie pozwala na zaleganie śniegu;
  • Światło wpadające do szklarni przenika równomiernie do środka, co zapewnia dobre zbiory i zdrowy wygląd roślin;
  • Łatwa instalacja - ramę szklarni można zmontować w zaledwie kilka minut;
  • Rozmiar konstrukcji można zmienić, dodając lub usuwając sekcje.

Cena.

Działamy na rynku od wielu lat i doskonale rozumiemy jak ważna jest cena, jakość i użyteczność. Zapraszamy do obejrzenia naszych szklarni i porównania cen na rynku. Nasze ceny są najniższe.

Jakość.

Jakość naszej szklarni - to jakość jej składników. Dla ramy przepuszczamy ocynkowaną stalową rurę przez specjalną włoskie maszynę i na wyjściu mamy  ocynkowane spłaszczony rury, które jest już znacznie mocniejszy niż zwykłe profile. Dla pokrycia szklarnie stosujemy przezroczysty odporny na promienie UV poliwęglan. Taka szklarnia poliwęglan posłuży Państwu przez ponad 15 lat!

Terminy.

Praktycznie wszystkie nasze modele szklarnie mamy na magazynie i wysyłamy od ręki. 

Dostawa.

Pracujemy na terenie wszystkiego kraju i dostarczamy własnym transportem nasze szklarnie bezpośrednio do Klienta za darmo. 

Montaż.

Po dostawie nasze brygady po uzgodnieniu daty z Klientem wyjeżdżają na montaż po czym dajemy swoje gwarancję na 3 lata. 

Użyteczność.

W naszej ofercie posiadamy szklarni w różnych rozmiarach i dwóch warunkach : z całymi lukami - oni są taniej i składanymi łukami- oni są drożej, ale dają możliwość  logistyki na paletach, w standardowych opakowaniach dla dostawy przez wielu ilość światowych dostawców (GLS,FedEx, DPD, UPS, inne) i sprzedaży przez Alibaba, Amazon i inne. Każdy Klient znajdzie dla siebie to co mu pasuje.

W górę